Půjčka na vyplácení exekucí

Dostali jste se do finančních problémů, které skončily exekučním řízením? Máte exekuci na vašem bytě, domě, chatě nebo pozemku? Bojíte se, že vám exekutor nemovitost prodá v dražbě za minimum její tržní hodnoty? Nezoufejte, nabízíme vám řešení – vyplacení exekuce s nízkou splátkou na nebankovním trhu.

Zbavte se exekucí jednou provždy

Nebankovní půjčkou určenou k vyplácení exekucí nemusíte vyplatit jenom exekuce, můžete také vyplatit všechny vaše dluhy, nevýhodné zástavy a jiná omezení, která váznou na vaší nemovitosti. Pak záleží čistě jen na vás, jestli budete půjčku splácet po dobu, kterou si určíte sami nebo nemovitost prodáte a zbavíte se tak všech dluhů a budoucích splátek.

Proč vyplatit exekuce na nemovitosti

  • Nebude zbytečně navyšovat astronomické poplatky v exekučním řízení
  • Půjčkou na exekuce se zbavíte všech dluhů, exekucí nebo nevýhodných půjček
  • Okamžitě zastavíte exekuční řízení
  • Zachráníte své bydlení před nucenou dražbou

Snižte exekuci až o 50 %

Ano, slyšíte dobře! Exekuci můžete legálně snížit o 50 % na exekučních nákladech. Jedinou podmínkou je včasné uhrazení exekuce takzvaným dobrovolným plněním. Máte na to pouze 30 dnů a doba začíná běžet převzetím doporučeného dopisu od exekutora, který vám zaslal výzvu k dobrovolnému zaplacení exekuce.

Výhody půjčky na exekuce

  • Záznamy v registrech dlužníků a exekuce nám nevadí
  • Žádné poplatky předem neplatíte
  • Okamžitě jednáme za vás s vašimi exekutory nebo věřiteli
  • Ve spolupráci s naší právní kanceláří se snažíme ještě snížit u vašich věřitelů výši vašich dluhů
  • Exekuce vyplácíme do 50% odhadu nemovitosti

Prodej nemovitosti v exekuci

Víte, že exekuce, exekutorské nebo soudcovské zástavní právo apod. brání klasickému prodeji nemovitosti? Pokud chce klient svou nemovitost prodat a na nemovitosti má nařízené exekuce, budou tato omezení zájemce o koupi nemovitosti velmi odrazovat. Navíc hypoteční banky neposkytují hypotéky na koupi nemovitosti v případech, kdy na nemovitost je nařízená exekuce.

Řešením, jak nemovitost prodat, je vyplatit všechny dluhy váznoucí na nemovitosti, a to půjčkou na exekuce a pak nemovitost nabízet klasickým prodejem. Po dobu, než se najde kupec a nemovitost se prodá, nemusíte platit žádnou splátku, vše závisí na domluvě.