Nebankovní půjčky bez registru – tolerujeme i záznamy

Půjčka bez registru s úrokem od 6,95% ročně je finanční produkt, který je určen žadatelům, kteří u bankovních institucí půjčku nezískají. Je to především z důvodů, kdy bankovní instituce při posuzování každé žádosti nahlížejí do registru dlužníků a každého žadatele velmi důsledně prověřují. Banky také kladou důraz na příjmy žadatele, pokud má žadatel nízké příjmy nebo příjmy, které bankovní domy neakceptují, žádost o půjčku rovněž zmítnou.

Jakou půjčku u nás získáte

Pokud potřebujete získat levnou nebankovní půjčku bez nahlížení do registru dlužníků, jste tu správně. U nás můžete získat finanční prostředky až do výše 3 000 000 Kč. Dobu splácení si určíte sami. Máte možnost využít krátkodobou půjčku splatnou v horizontu několika měsíců nebo dlouhodobou půjčku se splatností až 20 let. Velkou výhodou je možnost předčasného doplacení půjčky kdykoliv během splácení a to zcela zdarma. U nás nebudete platit v případě předčasného doplacení půjčky žádné pokuty nebo budoucí úroky. S touto výhodou můžete ušetřit značné finanční prostředky v závislosti na výši poskytnuté půjčky.

Jaké výhody půjčka bez registru nabízí

  • Záznamy v registrech dlužníků nám nevadí
  • Nebankovní půjčka bez registru se poskytuje po celé ČR
  • Doplacení půjčky kdykoliv ZDARMA
  • Za vedení úvěrového účtu neplatíte
  • Dáme vám min. 30 dní na doplacení nezaplacené splátky
  • BONUS za včasné splácení půjčky – úrok 6,95% p.a.

Ach ty registry dlužníků

Do registru dlužníků se můžete dostat velmi snadno. Stačí se zpozdit se splátkou v bance o pár dní nebo zaplatit později účet za telefon a v registrech se rázem ocitnete, a to na dobu až 5 let! Pokud jste se dostali do takové situace a v bance půjčku nezískáte, můžete využít levnou nebankovní půjčku, u které se tolerují negativní záznamy v registrech či již nařízené exekuce. Každá žádost je individuálně posuzována. Dle zákona se musí posuzovat vaše příjmy a výdaje.

Podmínky poskytnutí

Půjčka bez registru je klasický neúčelový nebankovní úvěr se zástavou nemovitostí. Ručit můžete bytem v osobním vlastnictví, rodinným domem, chatou nebo komerční nemovitostí. Půjčku je možné sjednat také s ručením družstevního bytu.