Půjčka s bonusovým úrokem až 6,95% p.a. za včasné splácení – záznamy v registrech nevadí ZÍSKAT VÍCE INFORMACÍ

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je určena těm klientům, kteří nechtějí nebo nemohou prokázat své příjmy, a to z jakéhokoliv důvodu. Bude-li klient žádat o finanční prostředky v kterékoliv bance a nedoloží své příjmy, s největší pravděpodobností mu banka půjčku nebo úvěr zamítne. Bankovní společnosti velmi důrazně požadují prokazování příjmu a hlavně vždy vyžadují čisté úvěrové registry!

U nás to jde i bez dokládání příjmu a posuzování registru dlužníků

Alternativou k bankovním půjčkám jsou nebankovní půjčky, u kterých nemusíte nejen prokazovat své příjmy, ale také nikdo po vás nevyžaduje čisté registry dlužníků. Nebankovní půjčku bez příjmu tak mohou získat i klienti, kteří mají záznamy v úvěrových registrech, dluhy po splatnosti, nařízené exekuce nebo nemohou, případně nechtějí doložit svůj příjem.

Proč si zvolit půjčku od nás

 • Nevyžadujeme po Vás dokládání příjmu, stačí nám vaše čestné prohlášení
 • Bez prověřování registru dlužníků: BRKI, NRKI a SOLUS
 • Neplatíte žádné poplatky předem
 • Za odhad nemovitosti u nás neplatíte
 • Vedení úvěrového účtu máte u nás ZDARMA
 • Doplatit půjčku můžete kdykoliv, nebudeme po vás chtít žádné budoucí úroky nebo pokuty za předčasné splacení půjčky

Pro koho je půjčka bez doložení příjmu určena

Půjčky bez doložení příjmů jsou určeny všem, které banka odmítla, a to z důvodů: nízkých nebo neprokázaných příjmů, záznamů v registrech dlužníků nebo exekucí.

Finanční prostředky u nás můžete získat až do výše 3 000 000 Kč se splatností až 20 let. Finance poskytujeme pouze oproti zástavě nemovitosti. Klient může ručit svou nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby (rodičů, někoho z rodiny, známých nebo přítele či přítelkyně).

Nevadí nám, pokud je na nemovitosti nařízená exekuce, nevýhodná zástava nebo jiná omezení. Všechny tyto právní vady vyplatíme levnou nebankovní půjčkou bez registru a doložení příjmu. V případě, kdy bude na nemovitosti bankovní hypotéka, můžeme jít se svou zástavou na druhé místo za banku.

Důležité upozornění - pro koho není půjčka určena!

Naše společnost preferuje především zodpovědné úvěrování klientů. Z tohoto důvodu se půjčka bez doložení příjmu neposkytuje klientům, kteří jsou nezaměstnaní a vedeni na úřadu práce. Výjimkou jsou klienti, kteří potřebují vyplatit všechny dluhy včetně exekucí na své nemovitosti a pak následně nemovitost prodat klasickým způsobem, který je daleko pro klienta výhodnější, než prodej nemovitosti exekutorem v dražbě.

Nabízíme férovou půjčku

I ke klientům, kteří se ocitli přechodně ve finančních problémech a nemají aktuálně na splátku, se chováme férově. U nás si můžete také předplatit splátku, a to jednorázově nebo můžete splácet nad rámec dohodnuté splátky a vytvářet si takzvanou rezervu. Tato rezerva se vám navíc úročí a může se kdykoliv hodit v případě, kdy se nečekaně dostanete do situace, kdy nebudete mít na zaplacení splátky.

 

Parametry půjčky

 • Od 100 000 do 3 000 000 Kč
 • Splácet půjčku můžete až 20 let s možnosti doplacení kdykoliv ZDARMA
 • Půjčky se poskytují pouze se zástavou nemovitostí
 • Na nemovitosti můžete mít exekuce, zástavy nebo hypotéku

Kdo může o půjčku žádat

 • Zaměstnaní
 • Podnikatelé i začínající
 • Důchodci