Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je určena také vám žadatelům, kteří nechcete nebo nemůžete prokázat své příjmy, a to z jakéhokoliv důvodu. Budete-li žádat o finanční prostředky v kterékoliv bance a nedoložíte své příjmy, s největší pravděpodobností vám banka půjčku nebo úvěr zamítne. Bankovní společnosti velmi důrazně požadují prokazování příjmu a hlavně vždy vyžadují čisté úvěrové registry!

U nás to jde i bez příjmu a registru

Alternativou k bankovním půjčkám jsou nebankovní půjčky, u kterých nemusíte nejen prokazovat své příjmy, ale také nikdo po vás nevyžaduje čisté registry. Nebankovní půjčku bez příjmu můžete získat také v případě, kdy máte záznamy v úvěrových registrech dlužníků, dluhy po splatnosti, nařízené exekuce nebo nechcete doložit svůj příjem.

Proč si zvolit půjčku od nás

 • Až 3 000 000 Kč se splatností 20 let
 • Nevyžadujeme po vás dokládání příjmu, stačí nám vaše čestné prohlášení
 • Bez prověřování registru dlužníků: BRKI, NRKI a SOLUS
 • Bez poplatku předem
 • Nepodepisujete žádné směnky, rozhodčí doložky nebo notářský zápis
 • Za vedení úvěrového účtu neplatíte
 • Předčasné doplacení půjčky bez pokut za předčasné ukončení půjčky

Pro koho je půjčka bez doložení příjmu určena

Půjčky bez doložení příjmů jsou určeny všem těm, které banka odmítla, a to z důvodů: nízkých nebo neprokázaných příjmů, záznamů v registrech dlužníků nebo exekucí.

Finanční prostředky u nás můžete získat až do výše 3 000 000 Kč se splatností až 20 let. Peníze poskytujeme pouze oproti zástavě nemovitosti. Ručit můžete bytem v osobním i družstevním vlastnictví, rodinným domem, komerční nemovitostí nebo chatou. Nemovitost může být ve vašem vlastnictví nebo někoho, kdo vám půjde ručit svou nemovitostí (rodiče, rodina, přítel apod.).

Ručit můžete také nemovitostí s právní vadou: je na ní nařízená exekuce, dražební vyhláška, zástavní právo smluvní pro nějakou jinou nebankovní společnost. Vše vyplatíme a nabídneme vám nebankovní půjčku s nižší splátkou, než platíte doposud.

Kdo může o půjčku bez doložení příjmu žádat

 • Zaměstnaní
 • Podnikatelé
 • Důchodci
 • Žadatelé pobírající rentu

Důležité upozornění - pro koho není půjčka určena!

Naše společnost preferuje především zodpovědné úvěrování žadatelů. Z tohoto důvodu se půjčka bez doložení příjmu neposkytuje žadatelům, kteří jsou nezaměstnaní a vedeni na úřadu práce. Výjimkou jsou žadatelé, kteří potřebují vyplatit všechny dluhy včetně exekucí na své nemovitosti a pak následně nemovitost prodat klasickým způsobem, který je daleko pro žadatele výhodnější, než prodej nemovitosti exekutorem v dražbě.

Nabízíme férovou půjčku

Pokud se během splácení dostanete do finančních problémů a nebudete mít aktuálně na splátku, budeme se k vám chovat férově. U nás si můžete také předplatit splátku, a to jednorázově nebo můžete splácet nad rámec dohodnuté splátky a vytvářet si takzvanou rezervu. Tato rezerva se vám navíc úročí a může se kdykoliv hodit v případě, kdy se nečekaně dostanete do situace, kdy nebudete mít na zaplacení splátky.