Nebankovní půjčky a hypotéky bez registru i bez doložení příjmu

Americká hypoteka

 

Americká hypotéka bez registru je typ hypotečního úvěru, u kterého získané finanční prostředky můžete použít na cokoliv. Tento typ nebankovní hypotéky je určen všem, kteří z důvodu záznamů v registrech dlužníků nemůžou požádat o finanční prostředky v bance.

Více informací

Půjčka bez registru

 

Půjčka bez posuzování registru z nebankovního sektoru je alternativou k bankovním úvěrům. Výhodou nebankovní půjčky je možnost získání finančních prostředků i s negativními záznamy v úvěrových registrech, a to s nízkým úrokem a dalšími bonusy pro žadatele.

Více informací

Konsolidace půjček

 

Nebankovní konsolidace půjček je určena žadatelům, kteří chtějí snížit své splátky. U nás si můžete sjednotit nejen drahé půjčky, úvěry nebo kreditní karty, ale také dluhy po splatnosti nebo již nařízené exekuce. S konsolidací se dostanete z finančních problémů.

Více informací

Vyplacení exekuce

 

Rychlé vyplacení exekucí a dluhů na nemovitostech s nízkým úrokem po celou dobu splácení. S oddlužením nemovitosti zachráníte svůj majetek před exekucí a následnou dražbou. Nenavyšujte svůj dluh o poplatky a úroky z prodlení v exekučním řízení.

Více informací

Proč zvolit nebankovní půjčku nebo hypotéku?

Máte zájem si půjčit peníze, ale v bance jste se svojí žádostí o půjčku neuspěli? Je to z důvodu, kdy bankovní instituce poskytují své finanční prostředky za velmi přísných podmínek, které v dnešní době málokdo splní. Banky při schvalování půjčky si vás vždy velmi důkladně prověří v bankovním a nebankovním registru dlužníků. Pokud máte nebo jste měli v posledních 5 letech problémy se splácením a zaplatili jste splátku půjčky o pár dní později, banky vám s největší pravděpodobností půjčku zamítnou.

Pozor - do registru dlužníků se dostanete i za pozdní úhradu služeb mobilního operátora nebo také v případě, kdy jste šli ručit někomu a ten dotyčný nesplácel řádně své měsíční splátky! Registry dlužníků nezaznamenávají proč nebo z jakého důvodu jste se do registru dostali. A při posouzení vaší žádosti v bance to ani nikoho nezajímá.

Další podmínkou poskytnutí bankovní půjčky je výše vašeho příjmu. Máte-li pro banku nízké příjmy nebo příjmy zatím nemůžete prokázat (začínající podnikatel apod.), bankovní společnosti vám opět vaší žádost zamítnou.

Co vám můžeme nabídnout

U nás posuzujeme žadatele jiným způsobem než bankovní instituce. Naše nebankovní půjčky nebo americké hypotéky můžou získat také žadatelé, kteří mají záznamy v registrech dlužníků nebo již probíhající exekuce. Podmínkou poskytnutí je mít dostatek finančních prostředků na splácení našeho nebankovního úvěru a možnost ručit svou nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby. Nevadí nám, pokud budete ručit nemovitosti, na které je nařízená exekuce nebo drahá a nevýhodná zástava. Vše posoudíme a nabídneme vám vždy nižší splátku, než platíte doposud.

V případě, kdy máte na nemovitosti, která bude sloužit jako zástava hypoteční úvěr, můžeme jít se zástavou na druhé místo za bankovním úvěrem. Vše záleží na tom, v jaké výši je zbytek úvěru u hypotéky k hodnotě zastavované nemovitosti.

Co máte u nás zdarma