Konsolidace pro problémové klienty

Dostali jste se do finanční situace, kdy už nestačíte splácet své finanční závazky, jako jsou: půjčky, různé úvěry, kreditní karty nebo dokonce exekuce? Možnost, jak se zbavit této neúnosné finanční zátěže je nebankovní konsolidace půjček bez registru pro problémové klienty.

S tímto úvěrem, u kterého případné záznamy v registrech či exekuční řízení nejsou důvodem zamítnutí, můžete nejenom výrazně snížit své měsíční výdaje a ušetřit díky nízké úrokové sazbě, ale také se dostat z finančních problémů, které mohou skončit exekucí a následnou dražbou vašeho majetku.

Díky nebankovní konsolidaci půjček si snížíte své měsíční splátky i o několik tisíc měsíčně.
Proč máte zbytečně platit více, když můžete platit méně!

Výhody nebankovní konsolidace půjček

  • Výrazné snížení měsíčních splátek
  • Neplatíte žádné poplatky předem
  • S konsolidací můžete vyplatit všechny vaše dluhy včetně exekucí
  • Neplatíte vedení úvěrového účtu jako u jiných společností
  • Neposuzujeme úvěrové registry dlužníků
  • Předčasné doplacení konsolidace zdarma bez pokut a sankcí
  • Min 30 dní na doplacení nezaplacené splátky

Proč konsolidovat dluhy u nás?

Konsolidací půjček, tedy sloučením všech vašich dluhů a exekucí, můžete velmi výrazně zmírnit vaši tíživou finanční situaci a odlehčit tak vašemu domácímu rozpočtu. Navíc můžete zažehnat hrozbu exekuce vašeho majetku.

Úvěr můžete u nás doplatit kdykoliv, platíte pouze úroky za dobu poskytnutí úvěru, zbylé úroky se automaticky promíjejí. Pokud se během splácení dostanete do finančních problémů a nebudete mít aktuálně na splátku, můžete doplatit nezaplacenou splátku i o pár dní později. Nepatříme mezi firmy, které čekají na to, až klient zaplatí splátku i o jediný den později, aby mohly pak za porušení smlouvy sesplatnit celou úvěrovou smlouvu i s tučnou pokutou. Vždy společně s vámi hledáme cestu, jak se z dané situace dostat.

Našim klientům nabízíme i možnost předplatit si splátku, kterou navíc úročíme!

Konsolidaci můžete využít

  • K doplacení nevýhodných půjček
  • K výraznému snížení měsíčních výdajů
  • K vyplacení dluhů a exekucí

Podmínky konsolidace

V návaznosti na nový zákon o spotřebitelském úvěru musíme s odbornou péčí posoudit vaší bonitu. To znamená posoudit vaše příjmy a také výdaje. Úvěr na konsolidaci dluhů se poskytuje pouze se zástavou nemovitostí. Nemovitost může být ve vašem vlastnictví nebo vlastnictví třetí osoby, která vám poskytne svou nemovitost k zajištění úvěru - např. rodiče, z rodiny, přítel apod.