Spočítejte si svou splátku

Využijte naši nebankovní kalkulačku a spočítejte si, kolik u nás budete splácet. Nebankovní půjčky a americké hypotéky poskytujeme i v případech, kdy máte záznamy v registrech dlužníků nebo je proti vám vedené exekuční řízení.

Pokud máte nějaké dotazy k půjčkám nebo k hypotéce, neváhejte nás, prosím, kontaktovat. Naši finanční poradci se vám budou věnovat a odpoví na vaše dotazy. Vždy se snažíme najít nejvýhodnější a nejlevnější řešení vaší finanční situace.

Reprezentativní příklad:

Pokud si zvolíte výši úvěru ve výši 200 000,-Kč a rozhodnete se splácet 10 let, bude vaše měsíční splátka ve výši 2 961 Kč. Úroková sazba u tohoto úvěru je 10,95% a RPSN (celkové náklady úvěru) 13,56% ročně. Celková částka, kterou zaplatíte, bude ve výši 355 320 Kč.

V případě, kdy budete řádně splácet svou půjčku, nabídneme vám BONUS v podobě snížení úrokové sazby. Za včasné splácení můžete získat bonus až do výše 30 324 Kč.

Pokud se během splácení úvěru rozhodnete úvěr doplatit dříve, zaplatíte pouze zbytek nesplacené půjčené částky (jistiny) plus max. 0,5 - 1% z celkové výše úvěru. Zbylé úroky se vám automaticky v plné výši promíjejí. Je to přesně podle zákona o spotřebitelském úvěru.