Časté kladené otázky a odpovědi

Na této stránce najdete dotazy, na které se nejčastěji ptáte. Pokud jste svůj dotaz zde nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Jsem v registrech dlužníků, můžu přesto u vás o půjčku žádat?

ANO, naše společnost nabízí nebankovní půjčky i pro klienty, kteří mají záznamy v bankovním a nebankovním registru dlužníků nebo mají nařízené exekuce.

Budu platit nějaké poplatky předem?

NE, u nás se neplatí žádné poplatky předem. Jsme jedna z mále firem, u které má klient i odhad nemovitosti zdarma.

Jaké doklady k vyřízení půjčky budu potřebovat?

Vzhledem k tomu, že finanční prostředky poskytujeme pouze oproti zástavě nemovitosti, budeme pro první posouzení půjčky požadovat pouze adresu a fotografie nemovitosti, která bude sloužit jako zástava. Nepotřebujeme žádné rodné čísla nebo ofocené OP apod.

Na koho bude nemovitost po dobu půjčky nebo hypotéky napsaná?

Nemovitost bude vždy a po celou dobu napsaná na původního vlastníka, tedy Vás, případně toho, kdo Vám poskytl nemovitost jako zástavu. Na nemovitosti je pouze zástavní právo smluvní, stejně tak, jako to mají banky v případně bankovních hypoték nebo bankovních půjček se zástavou nemovitostí.

Co se stane, pokud se zpozdím se splátkou?

I při problémech se splácením se ke klientům chováme férově. Pokud se klient dostane do problémů se splácením a nemá na splátku, má možnosti doplatit splátku i po pár dnech, bez toho, aby mu někdo sesplatnil celý úvěr. U nás si můžete také předplatit splátku dopředu, a to buď jednorázovou platbou, nebo můžete platit více než je dohodnutá splátka. Tímto způsobem si vytváříte finanční rezervu v situaci, kdy nebudete mít na splátku. Finanční prostředky, které si předplatíte, se vám ÚROČÍ.

Můžu během trvání půjčky nemovitost prodat?

ANO, nemovitost vždy můžete kdykoliv prodat během splácení půjčky nebo hypotéky. U nás budete platit pouze úroky za dobu trvání půjčky, zbylé úroky vám budou odpuštěny! Oproti konkurenci můžete u nás ušetřit i statisíce!

Budu něco platit, pokud budu chtít doplatit půjčku dříve?

NE, půjčku nebo hypotéku můžete doplatit kdykoliv během doby splácení půjčky. Při doplacení půjčky platíte pouze úroky za dobu poskytnutí půjčky.

Budete po mě vyžadovat, na co půjčku použiji?

NE, u nás nevyžadujeme, na co použijete finanční prostředky. Peníze můžete opravdu použít na cokoliv.

Zašlete mi dopředu smlouvy k prostudování?

ANO, klientovi vždy zašleme dopředu smlouvy k prostudování.

 

Parametry půjčky

  • Bez prověřování registru dlužníků
  • Peníze poskytujeme až do výše 3 mil
  • Doba splácení max. 20 let
  • Finanční prostředky poskytujeme pouze oproti zástavě nemovitosti