Americká nebankovní hypotéka

Americká hypotéka je úvěr, u kterého získané finanční prostředky můžete použít na cokoliv, nejenom na účely bydlení, jako u klasického hypotečního úvěru. Případné záznamy v registrech či nařízené exekuce nejsou důvodem zamítnutí vaší žádosti. Díky této výhodě můžete využít americkou hypotéku bez registru také vy, kteří máte dluhy po splatnosti, exekuce nebo záznamy v registrech dlužníků. Výhodou nebankovní americké hypotéky je o dost nižší úroková sazba než u klasického bankovního spotřebitelského úvěru, což jistě oceníte.

Proč využít americkou hypotéku bez registru

Pokud hledáte výhodnou a levnou finanční hotovost je americká nebankovní hypotéka tou nejlepší volbou. S nejlevnější americkou hypotékou na trhu můžete sloučit své dluhy, drahé půjčky nebo případné exekuce do jednoho nebankovního úvěru s výhodnou splátkou. Nebankovní hypotéka se poskytuje oproti zástavě nemovitostí, stejným způsobem, jako mají banky zajištěné bankovní hypotéky.

Výhody americké hypotéky

  • Můžete získat až 3 000 000 Kč na 20 let s nízkým úrokem
  • Záznamy v registrech nejsou důvodem zamítnutí
  • Hypoteční úvěr můžete doplatit předčasně kdykoliv zdarma
  • Nemusíte dokládat, na co úvěr potřebujete
  • Neplatíte žádné poplatky předem
  • Odhad nemovitosti a vedení úvěru máte ZDARMA
  • Podnikatelé nemusí dokládat bezdlužnost vůči FU, ZP, ČSSZ

Naše nebankovní americká hypotéka je férová

Naším klientům vycházíme vstříc s nízkou úrokovou sazbou, která je ještě nižší, než mají klasické bankovní půjčky. Nízký úrok poskytujeme i klientům, kteří jsou pro banku problémoví a v bance půjčku nebo hypotéku nezískají.

Splácet hypotéku můžete až 20 let a během této doby můžete hypoteční úvěr vyplatit kdykoliv podle vašeho uvážení, a to zdarma! U nás nevyžadujeme v případě předčasného vyplacení po klientech budoucí úroky a neudělujeme pokuty za předčasné doplacení.

Mezi další výhody patří možnost předplacené splátky. Splátky si můžete předplatit buď jednorázově vkladem, nebo můžete platit více než je předepsaná splátka půjčky. Vytvoříte si tak dostatečnou finanční rezervu pro možné období, kdy nebudete mít dostatek finančních prostředků na zaplacení splátky americké hypotéky. Pozor - rezerva se vám navíc úročí!